Nová služba pro ty, kdo mají rádi fotografii

Limonie LOGO

Pigmentový tisk na špičkovém tiskovém plotru Epson Stylus Pro. Technologie tisku s nádhernou kresbou pomocí 9 archivních pigmentových inkoustů UltraChrome v rozlišení 2880dpi. Velkoformátový tisk barevných i černobílých fotografií na matný, lesklý fotopapír nebo canvas- plátna. 3 hustoty černé zajišťují neobyčejný černobílý výstup s vysokým kontrastním poměrem. Ocení zejména profesionální fotografové, fotostudia, ale i amaterští fotografové a všichni ti, kdo mají kladný vztah k fotografiím. Jako doplňkové služby nabízíme laminování matnou či leklou laminací s UV filtrem, kašírování na celou řadu deskových materiálů (KAPA, Gatorfoam, FLX Creative Board, hliník - composit DiBond, voštinový Falconboard, atd...).

Fotoobrazy na míru - fotobrazy na plátně napnutém na blind rámu, fotoobrazy na desce s možností vložení do rámů Nielsen.
Více informací, ceníky, objednávky: Fotoobrazy

Tel.: 775.158.238; 608.445.699 www.reverse.cz; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; vyrobilo reverse - art studio 2012 | Kontakty ZDE
Partneři:
Obrazy do bytu | Tisk velkoformátových fotografií |