Grafické návrhy, loga, Corporate Identity

Nabízíme komplexní služby v oblasti reklamní grafiky a designu. Garantujeme precizní a čisté zpracování grafiky s ohledem na její použití. Snažíme se s klienty maximálně komunikovat a naslouchat, co chtějí pomocí reklamy vizuálně sdělit, popřípadě na jakou skupinu zákazníků potřebují reklamu zacílit. Následně společně řešíme, jak nejlépe danou vizi realizovat.

Používáme moderní technologie a kvalitní grafický software.


V našem grafickém studiu připravujeme grafické návrhy firemních tiskovin, inzercí, katalogů. Zabýváme se tvorbou logotypů a grafických manuálů. Design manuál firmy či značky určuje pravidla pro použití loga a při správném použití zaručuje jednotný styl při vizuální komunikaci značky. Manuál popisuje logotyp, barvy, určuje písmo, doplňkové designové prvky a obsahuje návrhy zakladních firemních tiskovin od hlavičkového papíru, obálek, vizitek. Mohou zde být uvedeny i příklady použití např. na reklamních předmětech, polep firemního vozidla a podobně.

Jsme schopni zakázku zpracovat komlexně - od návrhu až po výrobu. Vlasníme technologii pro digitální certifikovaný nátisk, který používáme jak pro naše zákazníky, tak pro jiná grafická studia. Digitální nátisk slouží jako podklad pro kontrolu barevnosti a vzhledu před finálním tiskem.


Corporate Identity

Jedná se o dobře fungující systém grafických prvků a pravidel jejich použití, který má rozhodující vliv na výsledný efekt vizuálního působení firmy nebo kampaně na okolí.

Loga a design manuály

Kvalitní logotyp a designmanuál by neměl chybět žádné firmě, projektu či kampani. Je to základní stavební prvek všeho, co se reklamy a propagace týká, proto vyžaduje tu největší pozornost.

Firemní a jiné reklamní tiskoviny

Grafické návrhy různých tiskovin jako jsou například plakáty, letáky, katalogy, manuály, prospekty, jídelní a nápojové lístky, vizitky, ale i billboardy a velkoplošné transparenty (bannery) apod. Většinu těchto materiálů dokážeme i vyrobit a realizovat přímo v naší firmě

Interiér design

Pro naše klienty navrhujeme i prvky do interiérů jako jsou firemní recepce, kanceláře, zasedací místnosti, výstavní stánky atd. Jedná se především o návrhy potisnutelných tapet, orientačních a prezentačních systémů, pultů, apodobně.

Tel.: 775.158.238; 608.445.699 www.reverse.cz; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; vyrobilo reverse - art studio 2012 | Kontakty ZDE
Partneři:
Obrazy do bytu | Tisk velkoformátových fotografií |