Tvorba www stránek, webdesign, prezentace

V rámci výroby www-prezentací nabízíme úplný servis:

Grafický návrh a výběr technologií

Odsouhlasení a odladění designu, výběr vhodné technologie (používáme redakční systém Joomla, HTML kódování, CSS-kaskádové styly, PHP-script, MySQL-databáze, JAVA scripty, jQuery, Flash-animované elementy).

Domény a web hosting

Pokud je zapotřebí - zajistíme nákup a registraci zvolené domény a webhosting u osvědčeného poskytovatele, který podporuje všechny potřebné technologie, je stabilní a má odpovídající podporu.

Vytvoření webu

Instalace redakčního systému, úprava kódu, implementace designu a plnění obsahem.

SEO (Search Engine Optimization)

Optimalizace pro internetové vyhledávače. Cílem je dosáhnout co nejlepších pozic ve výsledcích vyhledávání daných klíčových slov. SEO je samostatný obor a jedná se v podstatě o nikdy nekončící proces úprav obsahu webových stránek a budování portfolia kvalitních zpětných odkazů.
Více informací o SEO zde: SEO - Search Engine Optimization


Co je to Redakční systém

Redakční systém neboli CMS (content management system) je aplikace sloužící k správě obsahu webu. Je to část webu, kterou běžný návštěník webu nevidí. Používáme jeden z nejvyhledávanějších readakčních systémů, který má širokou podporu a neustálý vývoj uživatelů z celého světa. Obsahuje mnoho užitečných rozšíření a pluginů - např. moduly pro diskuzní fora, blogy, vícejazyčnost, inteligentní zasílání novinek a newsletterů, hlasování, automatické publikování článků, SEO, sitemap, podporuje caching, indexaci stránek a atd ...

K čemu jsou dobré Google Analytics

Google Analytics tracking kód nám zhromažďuje některé užitečné informace o návštěvnících našeho webu nebo e-shopu a o jejich chování při návštěvě webu. Na základě těchto dat vytváří statistiky, které můžeme následně využít pro další postupy v SEO nebo pro různé reklamní kampaně (např. SKLIK nebo AdWords). Například údaj o tom, z kterého zdroje je dobrý konverzní poměr (nejvíce návštěv a zároveň objednávek) nám poslouží jako vodítko k tomu, jakou kampaň podpořit či naopak potlačit.

Tel.: 775.158.238; 608.445.699 www.reverse.cz; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; vyrobilo reverse - art studio 2012 | Kontakty ZDE
Partneři:
Obrazy do bytu | Tisk velkoformátových fotografií |