RollUp - ScreenEco 80x200cm

NOVINKA - RollUp - jednoduché a elegantní řešení - Made in CZ! Designový přenosný roletový stojan. Cena včetně tisku na frontlit banner nebo polypropylen. Navýjení banneru s brzdným mechanismem. Textilní taška je součástí produktu.
rollup_ef01
rollup_ef02
rollup_ef03
Cena:
Cena s DPH:2238,50 Kč
Cena bez DPH:1850,00 Kč
Materiál pro potisk Tooltip

Popis produktu

RollUp vhodný pro odlišení se od konkurence. RollUp je vyráběn v České republice a jeho konstrukce je oproštěna od zbytečně složitých mechanizmů, které by v praxi, po nasazení do provozu, mohly být poruchové. Navíc je hliníkový skelet podstavy designově velice zdařilý. Reklamní stojan je vybaven přenosnou textilní taškou.

Materiály pro tisk motivu do rollupu:

Frontlit Banner - jedná se PVC plachtovinu s bílým saténovým povrchem. Materiál je omyvatelný a odolný při častém mobilním používání.
Polypropylen - materiál s dobrou stálobarevností, eliminuje kroucení svislých orajů. Matný povrch. Doporučujeme pro mémě časté mobilní používání. Vhodné spíše tam, kde se rollup nechává delší dobu vytažený.

Tisková data:

Tiskové podklady: 79x215cm (spodních 15cm nebude vidět)
Viditelná plocha: 79x200cm
Tiskové formáty PDF, tif nebo jpg, bez spadu, texty do křivek, barevný prostor CMYK, min. rozlišení obrázků 200 dpi v měřítku 1:1.

Pro zaslání objemných dat doporučujeme použití osvědčené služby www.uschovna.cz

RollUp je velmi oblíbený prostředek pro prezentaci vaší firmy, značky nebo produktu ve vnitřních prostorech. Žádné připevňování na pevno, vrtání, lepení, apod.... Během několika sekund je RollUp naistalován - stačí jen vyndat z brašny a vytáhnout roletu a zajistit zadní tyčí. Instalaci je jednoduchá a zvládne opravdu každý. To samé platí i pro demotnáž. Díky tomu jsou RollUpy oblíbené zejména u obchodních zástupců, ale je možné je použít i jako dlouhodobou prezentaci (např. ve vestibulu či recepci). Tisk je realizován na polypropylen - materiál, který se vyznačuje dobrou rovinností v hranách.

Jednotek v balení:1
Tel.: 775.158.238; 608.445.699 www.reverse.cz; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; vyrobilo reverse - art studio 2012 | Kontakty ZDE
Partneři:
Obrazy do bytu | Tisk velkoformátových fotografií |