Laminování velkoformátových tisků

Laminace chrání velkoplošný tisk proti mechanickému poškození a zároveň, díky UV filtru, také před slunečním zářením a tedy vyblednutím barev. Pro laminování používáme laminátor o šíři 140cm s vyhřívanými válci. Toto zařízení využíváme také pro kašírování a adjustaci tisků na desky.

Kde použít laminaci

U některých aplikací zejména v interiéru může být laminování pouze volitelné. U jíných, například u polepů vozidel či výloh je naprostou nezbytností. Co se týče fotolaminací a fotoobrazů, dá se říci, že laminace nahradila skla - výsledný obraz je výborně chráněn, přesto je velmi lehký.

Druhy laminací

Laminovacího materiálu držíme skladem hned několik druhů pro různá použití.

Laminace pro produkční tisk

Existují určitá pravidla pro použití laminací dle typu laminovaného media. Nabízíme monomerické, polymerické a lité laminovací materiály. Pro laminování okenních One Way Vision folií na rovných plochách používáme ultračirou polyesterovou laminaci.

Laminace pigmentového tisku

Zde používáme fotolaminaci s velmi silným UV filtrem pro ochranu jinak dokonalých tisků. Vyznačují se vysoce neutrální barevností. Díky složení lepidla eliminují silvering a nijak nereagují s povrchem tisku. V nabídce v lesklém a matném provedení.

Tel.: 775.158.238; 608.445.699 www.reverse.cz; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; vyrobilo reverse - art studio 2012 | Kontakty ZDE
Partneři:
Obrazy do bytu | Tisk velkoformátových fotografií |