Velkoformátový tisk

V oblasti velkoplošného tisku disponujeme technologiemi pro produkční tisk (využití především v reklamě a signmakingu) a pro pigmentový tisk(nekompromisní fotografická kvalita - ocení zejména foto studia a všichni, kdo mají rádi fotografii).

Produkční velkoformátový tisk

Nabízíme produkční velkoformátový tisk vysoké kvality na tiskovém stroji MUTOH - šíře 162cm. Tato tiskárna využívá Drop-on-demand Micro Piezo Inkjet tiskové hlavy a dokáže pracovat v režimu až 1440dpi. Díky MUTOH i2 (Intelligent Interweaving) technologii je výrazně eliminováno pruhování jednotlivých průchodů. Životnost tisku v exteriéru je až 3 roky bez laminace. S laminací se pak ještě výrazně prodlužuje. Výsledná velikost tištěného motivu je prakticky neomezená.

Základní materiály pro produkční velkoplošný tisk

Samolepící PVC folie
Využití především pro polep desek, výloh, dopravních prostředků, výrobu samolepek atd. (nabízíme i následný OPOS - ořez a tvarový výsek na výřezávacím plotru SUMMA o prac. šíři 140cm). Monomer , polymer či litá folie - použití dle konkrétního použití.
Backlit a Blockout filmy
materiály pro světelnou reklamu a neprůsvitné filmy

One Way Vision
perforovaná folie pro potisk jednostranně průhledné okenní grafiky s one way vision efektem - na výlohy, dopravní prostředky atd.(certifikace pro MDČR). Možnost ochrany laminací (speciální ultračirý laminovací materiál).
Papír
billboardový voděodolný blueback papír, plákátový papír pololesklý, citylight-papír
Banner
plachtovina cca 500g/m2 – vhodná pro veškeré bannerové aplikace, banner litý, laminovaný - může být matný nebo lesklý, blockout (neprůsvitný). Možnost zpevnění okrajů po celém obvodu, oka pro snadné zavěšení (většinou po 30 až 50cm).
Mesh
síťovina vhodná pro běžné aplikace jako jsou megaboardy, vizualizace fasád, atd. Díky své poměrně husté struktuře jsou barvy jasné a ostré i z menších pozorovacích vzdáleností. Možnost zpevnění okrajů po celém obvodu, oka pro snadné zavěšení (většinou po 30 až 50cm).
Potisknutelné tapety
tapety pro individualizaci interiéru pomocí velkoformátového tisku. Samolepící PVC tapety, papírové tapety, vliesové tapety. Doporučujeme lepidlo Henkel Metylan Direct nebo Henkel Metylan Ovalit T.
Canvas - malířské plátno
vhodné pro tisk fotografií, grafik a reprodukcí. Tisk na strukturované přírodní plátno a následné napnutí na tzv. blind rámy, které též nabízíme. Výsledný obraz je připraven k okamžitému zavěšení na stěnu interiéru. Klínky v rozích rámu vytvářejí napínací systém, takže plátno můžeme trvale udržovat v napnutém stavu.

Pigmentový velkoplošný tisk fotografií

Jedná se o tisk barevných a černobílých fotografií v nekompromisní kvalitě FineArt tisku. Tuto technologii ocení zejména profesionální a amatérští fotografové a všichni ti, kdo mají k fotografii kladný vztah.

Používáme tiskový stroj Epson Stylus PRO s pigmentovými waterbased inkousty UltraChrome K3 + Vivid Magenta. Tisk fotografií je realizován v rozlišení 2880dpi + finest detail s použitím sady 9 inkoustů. Tato technologie je předurčena k tiskuě vysoce kvalitních fotografií a fotoobrazů, uměleckých reprodukcí a digitálních nátisků.

Při tisku barevné fotografie touto tiskárnou dosáhujeme širokého barevneho rozsahu. Výsledkem je fotografie s konzistentně jemnými přechody ve věrných a živých barvách.

Černobílá fotografie - Systém využívá 3 hustoty černé barvy a tak vytváři neobyčejný černobílý výsledek. Vysoký kontrastní poměrem, dokonalý tónový rozsah, zdokonalené vyvážení šedé a navíc se tyto barvy se neslévají. Žádné bronzování a jednotný vzhled, snížena metamerie, což znamená, že šedé tóny jsou vždy konzistentní bez ohledu na to, pod jakým světelným zdrojem jsou prohlíženy.

Tel.: 775.158.238; 608.445.699 www.reverse.cz; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; vyrobilo reverse - art studio 2012 | Kontakty ZDE
Partneři:
Obrazy do bytu | Tisk velkoformátových fotografií |