Tvorba Webových stránek - ukázky, reference

LaFemme - beauty center Tábor

LaFemme - beauty center Tábor

Vytvořeno v roce 2015

Webové stránky pro LaFemme - beauty center Tábor - responzivní design pro zobrazení na mobilních zařízeních, tabletech a smartphonech. Kompletní realizace včetně fotografií interiéru a portrétních fotografií, vytvoření nového loga, atd...
www.lafemmetabor.cz

Legracie.cz - zdravá a rychlá jídla

LeGracie.cz

Vytvořeno v roce 2015

Webové stránky pro značku produktovou řadu jídel LeGracie. Webové stránky včetně E-shopu založené na redakčním systému. Responzivní design pro zobrazení na mobilních zažízeních.
www.legracie.cz

Víte, co jíte - Petr Havlíček

Víte, co jíte

Vytvořeno v roce 2015

Webové stránky pro Víte, co jíte - původně společný projekt firmy REJ a Ing. Petra Havlíčka - výživového specialisty. Jednoduchý onepage layout, jedná se o prezentaci uspěšného projektu.
www.vitecojite.eu

Logo OD Dvořák

OD Dvořák

Vytvořeno v roce 2014

Webová prezentace největšího obchodního centra v Táboře s více jak 100 obchody. Web je založen na redakčním systému a je responzivní.
www.oddvorak.cz

Zámek Dobříš

Zámek Dobříš

Vytvořeno v roce 2014

Vícejazyčná webová prezentace jednoho z nejnavštěvovanějších zámků v ČR. Web je založen na redakčním systému, je responzivní a je plně administrovatelný ze strany uživatele. Web má několik administrátorů, kteří mají různá práva k administraci obsahu.
www.zamekdobris.cz

ARM elektro - logo

ARM elektro Tábor

Vytvořeno v roce 2015

Webové stránky a jednoduchá onepage prezentace firmy ARM elektro z Tábora - velkoobchod a maloobchod s elektroinstalačním materiálem, elektrospotřebiči a svítidly.
www.arm-elektro.cz

Logo CeresPro

CeresPro

Vytvořeno v roce 2014 ve spolupráci s vivid.cz

Webová prezentace projektu Zeelandia - CeresPro. Stránky mají respozivní one page design s paralax efektem a jsou optimalizovány pro prohlížení jak na desktopech, tak i na mobilních zařízeních jako jsou tablety nebo smartphony. Web je založen na html a javascriptech. Součástí je interaktivní google mapa prodejních míst, která je plně editovatelná uživatelem.
www.cerespro.cz

Logo STK Tábor

STK Tábor

Vytvořeno v roce 2013

Webové stránky pro STK - Peta Servis spol. s r.o. - provozovatele stanice technické kontroly v Táboře a Soběslavi. Web je responzivní - je optimalizován pro zobrazení na všech různých (i mobilních) zařízeních.
www.stktabor.cz

Dieta v pohodě - webové stránky

IFW - Dieta v pohodě

Vytvořeno v roce 2009

Webové stránky pro společnost I Feel Well nabízející profesionální krabičkovou dietu a další služby jako například odborné nutriční poradenství atd. Stránky mají vlastní redakční systém, online objednávkový systém a klientskou sekci s online poradnou, Quick Diagnostikou fyzického stavu a kalkulátorem hříchů.
www.dietavpohode.cz, www.dietniporadenstvi.cz, www.dietavpohode.cz/newlook

Dieta v pohodě - webové stránky

Fotofirma.cz

Vytvořeno v roce 2012

Stránky pro firmu nabízející profesionální tisk velkoformátových fotografií a výrobu fotoobrazů. Web má vlasní redakční systém, objednávkovým formulářem a blogem.
www.fotofirma.cz - profesionální tisk fotografií

Fly studio Tábor - webové stránky

Fly studio Tábor

Vytvořeno v roce 2012

Webové stránky pro Fly studio - foto a video ateliér Tábor. Web má vlastní redakční systém, možnost objednávky fotoobrazů a rozsáhlou galerii fotografií.
www.flystudio.cz - foto a video ateliér Tábor

Ložiska, řemeny, lineární vedení

DEXIRight.CZ

Vytvořeno v roce 2010

Vícejazyčné stránky fungující na redakčním systému pro společnost DEXIRight s.r.o.
www.dexiright.cz

Mostové a silniční váhy

Váhy Švec

Vytvořeno v roce 2010

Webová prezentace Váhy Švec s redakčním systémem
www.vahy-svec.cz

HES stavební s.r.o. - webové stránky

HES stavební s.r.o.

Vytvořeno v roce 2012

Webové stránky pro společnost HES stavební s.r.o. s vlastním redakčním systémem.
www.hes-tabor.cz - zámková dlažba

Tel.: 775.158.238; 608.445.699 www.reverse.cz; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; vyrobilo reverse - art studio 2012 | Kontakty ZDE
Partneři:
Obrazy do bytu | Tisk velkoformátových fotografií |